top of page

ניהול דיגיטל ותוכן.

במקור אני במאי ותסריטאי, ועם השנים התגלגלתי לעולם הדיגיטל - תחילה כצופה וצרכן, דרך קריאייטיב ועבודה עם יוצרי תוכן, עד ניהול דיגיטל ותוכן במשרה מלאה. 
במסגרת עבודתי כמנהל דיגיטל ותוכן אני משלב את הידע הרב שצברתי כבמאי ומפיק אינדי (שזה תכל'ס אומר לעבוד עם תקציבים נמוכים במיוחד) עם החזון כאיש קריאייטיב שחי את עולם הדיגיטל והסושיאל. 

לא עשיתי תואר בשיווק, לא עשיתי קורסים בקופי, ומעולם לא למדתי איך ומה זה קריאייטיב. ולמרות זאת, אני עושה את כל אלו בשנים האחרונות -

ואף עבדתי כמנהל דיגיטל פר אקסלנס. 

כיום אני סמנכ"ל תוכן בסטארטאפ מצליח בתחום החינוך ולימודי האנגלית, ובמסגרת התפקיד (כי זה סטארטאפ) עשיתי בערך את כל התפקידים האפשריים בעולם התוכן - מניהול הסושיאל ועד הפקת תכנים טלוויזיוניים. בארבעה חודשים העליתי את האינגייג'מנט של עמודי הארגון בסושיאל בכ 350%, והגדלתי את גדילת העוקבים מ 1 לשבוע ל 75 בשבוע בממוצע, מתוכן אורגאני בלבד. מהלכי התוכן שהובלתי הביאו לעלייה של 70% בסך הלקוחות המשלמים (בתי ספר ולקוחות פרטיים). 

ניהלתי סושיאל, עשיתי קריאייטיב ללקוחות פרטיים וגם למשרדי פרסום (רשמית ולא רשמית), ועוד. ניהלתי קמפיינים, בהמשך לקורס ניהול סושיאל ו PPC של עמותת תפוח בשיתוף עם המכללה לניו מדיה ומייקרוסופט. 

החל מ 2016 אני עובד עם יוטיוברים ויוצרי תוכן במסגרות שונות, ובמסגרת עבודתי בלמטייל התחלתי לנהל דיגיטל וסושיאל, כחלק מעבודתי כמנהל מחלקת הווידאו של החברה. 

בדמוקרטTV הייתי מנהל הדיגיטל וגם מנהל התכנים שאינם אקטואליה - כ 400 דקות של תוכן מקורי בחודש, מחולק לפלטפורמות הסושיאל השונות,

כל פלטפורמה והתוכן הייעודי לה. כמנהל התכנים, הפעלתי יוצרי תוכן, משפיענים וספקים, במקביל להיותי קריאייטיב, עורך וידאו וכמובן במאי הבית. 

בשישה חודשים העליתי את מספרי העוקבים והאינגייג'מנט של המותג ביוטיוב, אינסטגרם וטוויטר ב 300%. 

בפייסבוק של דמוקרטTV, אבחנתי את בעיית האלגוריתם של העמוד לאחר מספר חודשים של A/B טסטינג ומנעתי איבוד צופים, במקביל לגידול של כ 20% בעוקבים ובאינגייג'מנט. הקמתי אתר חדש ואפליקציה ייעודית לדמוקרטTV, "הצערתי" את קהל העוקבים מ 65+ ל 35-45 (בכל הפלטפורמות), והעליתי את סה"כ העוקבים של דמוקרטTV בכ 150%. 

מהלכי הדיגיטל שהובלתי בדמוקרטTV (הן כמנהל דיגיטל והן כקריאייטיב) הובילו לתוספת של כ 25% תורמים חודשיים חדשים.

 

הנה כמה מהתכנים שיצרתי בדמוקרטTV במהלך 2020-2021:

הסדרה המלאה נמצאת כאן:    https://bit.ly/3hWnXqP
הסדרה המלאה נמצאת כאן:   https://bit.ly/3EFvILA
הסדרה המלאה נמצאת כאן:   https://bit.ly/3EHuDTp
הסדרה המלאה נמצאת כאן:  https://bit.ly/3hW392A

הנה פרקים של הסדרה המקורית "איך זה באמת" שהפקתי בדמוקרטTV - מבניית הפורמט, דרך בימוי ועד עריכת חלק מהפרקים.
בכל פרק מתארח מומחה אחר שמנתח סצנות מתוך סרטי קולנוע ישראליים ומעיד איך היו מתרחשות במציאות. 
הפרקים כוללים את כתב הפלילים בוקי נאה, השף ניק צור, היוטיוברית מיטל יימר, הקומיקאית אופיר סגרסקי, הקומיקאי יונתן ברק והעיתונאי גדי סוקניק. 

לצערי, עקב עזיבתי את הארגון, הסדרה לא עלתה לאוויר בפלטפורמות של דמוקרטTV, וניתן לצפות בהם רק כאן, עם הסיסמא REALLY:

כאן תוכלו לצפות בפרקי הסדרה הדוקומנטארית "גברים מספרים" שהפקתי במסגרת העבודה בדמוקרטTV: איתרתי את היוצרת בפייסבוק, לקחתי את הפרויקט התקוע בשלבי העריכה ובאמצעות המשאבים הקיימים הבאתי את הפרויקט לקו הסיום עד הפרסום ברשת.
אזהרת טריגר, התכנים קשים: 
https://www.facebook.com/watch/109523830757998/356821626095537/
ועוד קצת סרטונים מדמוקרטTV שביימתי (את חלקם גם ערכתי):
זה אני, אגב, כאן בשניים האחרונים - נעים להכיר :-) 
הנה כמה מהתכנים שיצרתי במסגרת תפקידי כסמנכ"ל תוכן ב Singit:
אה, רגע - חשוב לציין שכל התכנים עלו גם לאינסטגרם, פייסבוק וטיקטוק - כל פלטפורמה עם הנגזרות שלה והתכנים הייחודיים לה. הסיבה שאנחנו רואים כרגע רק יוטיוב היא כי בואו, מתישהו צריכים לצאת ללאנץ' גם.

במסגרת עבודתי בלמטייל התחלתי לנהל דיגיטל וסושיאל, כחלק מעבודתי כמנהל מחלקת הוידאו של החברה. 

הנחלתי בארגון פרקטיקות עבודה של דיגיטל וסושיאל בהקשר לתכני וידאו (בכל הפלטפורמות), כשהפרויקט הראשון שלי היה ליהוק, הפקה וקריאייטיב לשת"פ עם שגרירות סין - שלחנו נבחרת של חמישה יוצרי תוכן לחמש ערים שונות בסין, כשכל אחד מהם העביר את החוויה שלו בכלים המתאימים לו:

ירדן הראל ודנית גרינברג באינסטגרם, שלומי לקאו, יפעת חן כהן ודוראל סיון ביוטיוב ואינסטגרם. 

בנינו פיד מיוחד לפרויקט בתוך אתר למטייל (לצערי הפרויקט לא שרד את מבחן הזמן והקורונה) והפרויקט הניב כ 2 מיליון צפיות לתכנים סה"כ. 

בהמשך הדרך בלמטייל, עשיתי קריאייטיב לשלל פרויקטים, הפקתי, כתבתי וביימתי מספר רב של תכנים, על מנת להגדיל משמעותית את מספרי העוקבים בפלטפורמות השונות, עם דגש על יוטיוב - שם הכפלתי את מס' העוקבים ב 75%, עד שבאה הקורונה והרסה הכל

הנה טעימה מלמטייל:
והנה עוד פרוייקטים בעולמות הדיגיטל שהפקתי - ברמת קריאטייב, שת"פים מסחריים ועבודה מול היוצרים. 
כל הפרוייקטים כללו תוצרים ביוטיוב, אינסטגרם, פייסבוק וטיקטוק:
וכאן, ב 0:44, שלומי ולקאו ומיכל מצוב היוטיוברים הסופר מצליחים מדברים עליי... 
bottom of page