קורות חיים

 
מי ומה?

מקצועי, יצירתי, אדיב, ניחן בתשומת לב גבוהה לפרטים וניהול לוח זמנים מצוין, הן ברמה האישית והן ברמה המערכתית. אוטו-דידקט, לא מחכה לפתיחת שנת הלימודים בשביל ללמוד תחום חדש. בעל כושר מנהיגות סוחף, או לפחות ככה אומרים. פורח בעיתות לחץ ולוח זמנים צפוף, ויודע להפיק את המיטב מצוות העובדים תחתיו, הן ברמה המוראלית ובעיקר ברמת המקצועיות. מציב רף גבוה ברמה האישית וברמה הארגונית, ומאמין שללא חיוך ורוח אנושית חזקה לא ניתן להשיג שום דבר. לא מוותר ולא מאמין בתפוקה של פחות מ 100 אחוז.

תוכנות ויישומים
עבודה 
למטייל - מנהל וידאו בדיגיטל

2019 - נוכחי

מנהל תחום הווידאו ב"למטייל", אתר הטיולים הגדול בישראל. 

אחראי על כל תכני הווידאו באתר, יוטיוב, פייסבוק, אינסטגרם. מוביל פיתוח תודעת מוצרי הווידאו בחברה - החל מקריאייטיב, שיווק וצרכי לקוחות, עריכה ופוסט. ביצוע סופי והפעלת צוות יוצרים ופרילאנסרים בהתאמה אישית למשימות השונות. 

אבל הקורונה, יימח שמה, הוציאה אותי לחל"ת. 

חוף לבן הפקות - שותף בכיר

2011- 2018

אחראי על פיתוח תוכן (תסריטים, קריאייטיב), כתיבה, בימוי, הפקה והפקת פוסט. 

בקישור הזה תוכלו למצוא שלושה פרויקטים גמורים, אותם כתבתי, הפקתי וביימתי. כמו כן, ניהלתי את הקריאייטיב שלהם, כולל קופי, עיצוב וניהול הפצה בישראל ובעולם. עיצבתי את אתרי הסרטים, ובניתי את האתר הראשי של החברה. 

במסגרת הפרויקטים של חוף לבן ניהלתי צוותים גדולים (ממוצע של 50 אנשי צוות), ועבדתי בכל סוגי התקציבים - מ 0 ועד שבע ספרות. 

עוד מידע על הפרויקטים של חוף לבן והתפקיד שלי בתוכם ניתן למצוא כאן.

סטודיו סנובול - מנהל הפקה, קריאייטיב

2017 - 2019

 

מנהל הפקה ואיש קריאייטיב בסטודיו האנימציה המוביל בישראל.

ניהלתי את הפקת הסדרה Dreamtopia, סדרת אנימציה המשלבת אנימציה 3D ו 2D, בהפקה עבור חברת הצעצועים "מאטל". התפקיד הוא ניהול פרויקט ברמה ובמורכבת הגבוהות ביותר, עם 150 עובדים בשלוש מדינות, בניית לו"ז ושמירה על תקציב מורכב וגבוה, תקשורת יומיומית עם הלק' ושלוחותיו ברחבי העולם, ועוד. 

היה ממש אחלה. 

לאחר מכן הפקתי עוד שלושה פרויקטים רחבי היקף (כ 5 חודשי עבודה לכל אחד) עבור לקוחות בינלאומיים - שניים מהם ב VR עבור לקוחות אמריקאיים וסינים, אחד מהם עבור סודה סטרים, בכיכובו של לא אחר מאשר רוד סטיוארט בתפקיד צב. נשבע. 

כאן אפשר לצפות בפרסומת.

בחצי השנה האחרונה בסנובול הייתי חלק מצוות הקריאייטיב בנוסף להיותי מפיק הפרויקט, כבמאי אנימציה. 

קרייז דיגיטל

2012 - 2013, 2014- 2016

בקדנציה הראשונה בקרייז, ניהלתי את תוכן המוזיקה של החברה, ובעיקר עבדתי כעורך תוכן מוזיקלי. במסגרת תפקיד זה, ערכתי כ 200 אוספים מוזיקליים (מתוך קטלוג החברה שמכיל מעל 5000 שירים) שנמכרו בפלטפורמות בינלאומיות שונות (כגון אייטיונז, ספוטיפיי ועוד) בלמעלה מחצי מיליון עותקים. 

בקדנציה השנייה, עבדתי כעורך התוכן הראשי של החברה, במסגרת תפקיד זה ניהלתי את כל התוכן, שכולל מעל 5000 שירים וכ 3000 סרטים. הייתי אחראי על בניית ועיצוב אתרי החברה היעודיים, ניהול קמפיינים בשיווק ו CRM, עיצוב הקמפיין, קופי, מיקרו קופי, ועוד. 

דוגמא לעבודות שלי בקרייז ניתן למצוא כאן. 

תיכון איילון, חולון

2013 - 2014

לפני תחילת שנת הלימודים "נקראתי לדגל", לחזור למגמה בה למדתי בעצמי ולהזריק דם חדש למערכת. לימדתי כיתות ז'-י"ב, ובעיקר חנכתי את השכבות הבוגרות בסרטי הגמר שלהם, תוך הקניית כישורי תסריטאות, בימוי ועריכה. 

עקב כניסת רפורמות חדשות למשרד החינוך, הפסקתי את עבודתי בתיכון, עד שהרפורמות הללו יבוטלו בעוד שנה-שנתיים, או שיהיה לנו שר חינוך שמחזיק מעמד יותר משנה וחצי בתפקיד, ואוכל לחזור ללמד בבתי ספר תיכוניים. 

עוד מידע על רפורמות מיותרות של משרד החינוך ניתן למצוא כאן. 

השתחווייה, אמנות התיאטרון

2011 - 2013 

במסגרת עבודתי בעמותת "השתחוויה", בניתי תכנית לימודי קולנוע, מכתיבה ועד עריכת סרט, בתהליך חווייתי וטיפולי, המשלב עבודה מול עובדים סוציאליים ומורים לחינוך מיוחד, במסגרות הפדגוגיות השונות בישראל (תיכונים, מוסדות פרטיים, תנועות נוער ועוד). הדרכתי כשלושה חודשים בכל קבוצה, ברחבי הארץ, קבוצות של נוער בסיכון, נוער בעלי מוגבלויות, ונוער בעל צרכים מיוחדים. 

כל קבוצה הפיקה בסיום הקורס סרט באורך 7-10 דקות, שהוקרן בפני ראשי ערים, משפחות ומנהלי מסגרות החינוך. הסרטים זכו להצלחה גדולה בקרב הקהל, וכמה מבני נוער שלימדתי המשיכו לעסוק בתחומי האמנות, מוזיקה וקולנוע. 

עוד פרטים על "השתחווייה" ניתן למצוא כאן. 

האוזן השלישית

2007 - 2009

לאחר שלוש שנים של ניהול סניפים של "בלוקבסטר" ו"ענק הוידאו" (זצ"ל לשתיהן), נתבקשתי ע"י "האוזן השלישית" להקים את ספריית הוידאו שבמתחם הרשת ברעננה.

במשך שנתיים ניהלתי את כל המתחם, כולל ספריית הוידאו, חנות המוזיקה וחנות הקומיקס, עד שהמשבר הכלכלי של 2008 נתן אותותיו ועזר לקבור את תחום הוידאו הביתי... 

במסגרת עבודתי באוזן השלישית, הפקתי שלושה אירועי הופעות לייב במתחם החנות, חמישה אירועי שוק רחוב מול מתחם החנות, ניהלתי צוות של כ 10 עובדים, והייתי אחראי על כל תפעול המתחם, ממנהלות בסיסיות ועד בונוסים לעובדים. 

עוד מידע על בונוס לעובדים ניתן למצוא כאן. 

OFFICE

ADOBE PREMIERE

WORDPRESS

WIX

FACEBOOK & SOCIAL

MAILCHIMP

EMAIL CAMPAIGN

VERTICAL RESPONSE

ACT

ADOBE PHOTOSHOP

CAMTASIA

שפות

עברית - שפת אם

אנגלית - שפת אם

ספרדית - טוב מאד

מקצועות + שנות ותק

במאי - 10

תסריטאי - 10

מפיק - 10

עורך תמונה - 7

עורך מוזיקלי - 7

עורך תוכן -  5 

מנהל תוכן - 3 

סושיאל, קמפיינים, קופי - 3

מרצה ומנחה סדנאות - 7

מומחה לקפה - 35

ערכים

מקצועיות

אדיבות

מקצוענות
כושר מנהיגות

ניהול לוח זמנים מצוין

עבודת צוות

סדר וארגון

ניהול תקציבים ברמה גבוהה

קפה טוב

מצב רוח טוב

קו"ח להורדה ב PDF:
עברית
השכלה
אוניברסיטת תל אביב, החוג לקולנוע וטלוויזיה

שנת סיום - 2012

BFA, מסלול הפקה ובימוי

תיכון איילון, חולון

שנת סיום - 1999

בגרות מלאה

שירות צבאי - מלא (לוחם). 

זה לא קשור להשכלה, אבל בינינו - איפה כבר נרשום את זה? 

ENGLISH

Follow me

© 2016 EG, 1800EG

 

TXT

972-544-217504 

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • YouTube Social  Icon